Parcoscientifico

Jim Cramer z CNBC wyjaśnia, dlaczego kupił więcej bitcoinów za około 17 000 USD

17. Dezember 2020 // von admin

W piątek (11 grudnia) były menadżer funduszy hedgingowych Jim Cramer wyjaśnił w wywiadzie, dlaczego wcześniej tego dnia kupił więcej Bitcoinów.

Cramer jest gospodarzem programu CNBC „ Mad Money w / Jim Cramer ”

Jest także współzałożycielem programu CNBC „ Squawk on the Street ”, a także współzałożycielem serwisu wiadomości finansowych TheStreet .

W dniu 7 czerwca 2017 r. , Kiedy Bitcoin obracał się wokół 2800 USD, po tym, jak usłyszał w „Squawk on the Street”, że CEO Business Insider Henry Blodget przewidział, że Bitcoin będzie wart 1 milion dolarów, oto odpowiedź Cramer:

„Myślę , że [Bitcoin] może [osiągnąć milion dolarów], ponieważ europejskie banki gorączkowo próbują je kupić, aby móc spłacić ransomware. To krótkoterminowy sposób radzenia sobie z cyberbezpieczeństwem. To sposób na spłacenie złych facetów. „

Jednak 14 sierpnia 2018 r. , W czasie, gdy Bitcoin właśnie spadł poniżej poziomu 6 tys

„ Myślę, że sytuacja się odwróciła… Nie twierdzę, że jego czas już minął, ale istnieje pogląd, że wydaje się, że słońce zachodzi. „

Następnie, 10 września, Anthony Pompliano (aka „Pomp”), który jest współzałożycielem Morgan Creek Digital, a także gospodarzem „ The Pomp Podcast ”, powiedział swoim prawie 370 tysiącom obserwujących na Twitterze, że przekonał Cramera do kup trochę Bitcoinów (najwyraźniej podczas niedawnego wywiadu podcastowego dla Cramera):

W piątek Cramer powiedział Katherine Ross, korespondentce TheStreet, że właśnie kupił więcej Bitcoinów i zaczął wyjaśniać, dlaczego:

„Tak, po prostu czułem, że z powrotem przy 17 [tys.] Dolarów wydaje się przyzwoity poziom i kupię – jak zwykle – gdy coś się zepsuje. Będę coraz większy i większy.

„Po prostu myślę, że chcesz zdywersyfikować działalność na różnego rodzaju klasy aktywów. Mam złoto. Zamierzam zdywersyfikować się w trochę Bitcoin – nie jest to dla mnie duża pozycja – ale z pewnością ważna jest dywersyfikacja, a Bitcoin jest aktywem i chcę mieć równowagę aktywów. ”

Kommentare sind geschlossen.